Jaki prezent kupić koledze na urodziny?

Urodziny kolegi to ważne wydarzenie, które wymaga pewnego przygotowania i przede wszystkim zastanowienia się, jaki prezent sprawi mu największą przyjemność. Wiele zależy od indywidualnych preferencji i zainteresowań solenizanta. Można jednak bez problemu rozważyć kilka opcji, które być może staną się inspiracją dla kupującego. Skoro mowa o koledze, to przypuszczalnie kupowanie słynnych „zbieraczy kurzu” nie ma najmniejszego sensu. Mężczyźni na ogół preferują prezenty o charakterze praktycznym. Co kupić na prezent dla kolegi, by faktycznie sprawić mu wielką przyjemność?

Zafunduj mu niezapomniane wrażenia!

Upominki i prezenty opierające się na dostarczaniu ekscytujących i niezapomnianych wrażeń zyskują coraz większą popularność i właściwie nie sposób się temu dziwić. Inwestowanie w nowe doświadczenia i przeżycia, których nie sposób porównać z niczym innym to wyjątkowo dobry sposób na celebrowanie święta solenizanta. To również forma prezentowa, której na ogół nie sposób wymazać z pamięci, a być może początek nowych zainteresowań i pasji. Voucher na skok spadochronowy to propozycja nie do odrzucenia, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z osobą, która uwielbia ekstremalne przeżycia i z chęcią doświadczy czegoś nowego.

Gwałtowny wzrost adrenaliny w przypadku takiego vouchera jest w stu procentach gwarantowany. Skok w tandemie z profesjonalnym skoczkiem to koszt w wysokości kilkuset złotych. Kupujący ma możliwość wybrania idealnej lokalizacji, choć warto pamiętać, że w nieco większych miastach koszt może być nieco wyższy i oscylować nawet wokół tysiąca złotych. Dlaczego warto i komu warto podarować takie wrażenia? Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent dla kolegi na urodziny będzie najbardziej szalonym i ekscytującym, to z pewnością skok można do tego grona zaliczyć. Przed skokiem odbędzie się szkolenie, a po skoku, który będzie można uwiecznić na filmie, solenizant otrzyma certyfikat pamiątkowy potwierdzający realizację skoku.

Dla miłośnika szybkiej jazdy

Jaki prezent wybrać dla kolegi na urodziny, jeżeli ten fascynuje się motoryzacją, a szybka jazda to jego największa pasja? Z całą pewnością warto w takich sytuacjach rozważyć zakup vouchera upoważniającego do odbycia niezapomnianej przejażdżki na specjalnym torze. W tej materii również znajdziemy sporo możliwości, choć największym zainteresowaniem cieszą się przejażdżki szybkimi samochodami sportowymi. Możliwość kierowania brytyjskim Lotus Exige to wyborna sprawa i prezent, który trudno będzie przebić. Około pięciuset złotych zapłacimy za przejażdżkę legendarnego Lamborghini Gallardo.

W cenie znajduje się tylko jedno okrążenie, aczkolwiek dla prawdziwego pasjonata tyle wystarczy, by odhaczyć kolejne spełnione marzenie. Pasjonaci sprzętów wojskowych mogą z kolei załapać się na przejażdżkę czołgiem. Instruktorzy i firmy zajmujące się organizowaniem tego rodzaju przejażdżek zgodnie twierdzą, że tego rodzaju przeżycie jest czymś absolutnie niezapomnianym. Wystarczy tylko usłyszeć ryk silnika i zobaczyć wzbijające się w powietrze tumany ziemi, by poczuć się jak uczestnik ważnej misji militarnej. Vouchery na tego typu atrakcje można kupić już w granicach tysiąca złotych, a sama przejażdżka na ogół trwa około trzydziestu minut.

Zaserwuj koledze odlot

Świetnym pomysłem dla osób zastanawiających się, co na prezent dla kolegi będzie najlepszą opcją, jest lot w tunelu aerodynamicznym. To przede wszystkim świetna zabawa i nowe doświadczenie. Co więcej, można zdecydować się na lot w parach. Przed lotem odbywa się krótkie szkolenie, które pozwoli nam dowiedzieć się, jak zachować się w tunelu. Skorzystamy również z wypożyczalni, która zaopatrzy nas w potrzebny sprzęt, a następnie udamy się do tunelu. Warto podkreślić, że instruktorzy zawsze znajdują się w pobliżu. Nie trzeba w żadnym wypadku obawiać się o własne zdrowie. Ta kilkuminutowa przyjemność jest warta swojej ceny, ale warto rozważyć zakup pakietu. Jest to znacznie korzystniejsza oferta. Za dwa loty zapłacimy nieco ponad 200 PLN w przypadku jednej osoby. Pakiety czterech lotów dla dwóch osób kosztują ok. 500 PLN.