Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Łodzi?

Znalazłeś ofertę sprzedaży samochodu, ale wolałbyś sprawdzić przed zakupem czy warto? Nie znasz się na motoryzacji i boisz się, że kupisz auto z ukrytymi wadami? Nie chcesz tracić czasu na dojazd i oględziny samochodu? Z pomocą przychodzi Autotesto. Firma ta oferuje usługę sprawdzenia samochodu przed kupnem. Dzięki tej usłudze będziesz miał pewność, w jakim stanie jest auto, ile wyniosą ewentualne naprawy oraz czy warto je w ogóle kupić. Często inwestujemy nasze oszczędności w kupowany samochód, dlatego warto zrobić to z rozwagą i powierzyć sprawdzenie samochodu fachowcom. Dobry, sprawny samochód będzie nam służył kilka lat. Warto pamiętać, że ukryte wady są często przyczyną wypadków, dlatego zapewnij sobie bezpieczną jazdę i skorzystaj z pomocy osób, które mają wieloletnie doświadczenie w tym temacie.

Bezpieczna jazda przede wszystkim

Autotesto to jedna z firm, które powstały na rynku Polskim po to, aby pomóc klientom w zakupie używanego samochodu. Na rynku pojawia się coraz więcej używanych pojazdów. Część z nich sprzedawana jest przez osoby prywatne, a część w komisach. Sprzedającym zależy, by dostać jak najwyższą kwotę za swój pojazd. Lata praktyki naszych pracowników pokazują, że sprzedawcy potrafią bardzo dobrze ukryć wady przed kupującym, który nie ma doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Nie chodzi tu tylko o wady wizualne, ale przede wszystkim o usterki techniczne, które niezauważone mogą nas później wiele kosztować. Sprawny samochód zapewni nam bezpieczną jazdę. Firma świadczy usługi na terenie całego kraju. Jeśli, więc jesteś mieszkańcem Łodzi, albo znalazłeś auto w tym mieście, to również możesz skorzystać z tych usług. Firma oferuje profesjonalne sprawdzenie auta przed kupnem Łódź i okolice.

Co zyskasz korzystając z usług?

  • zaoszczędzisz pieniądze – fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy są pasjonatami w tym co robią przejrzą samochód, który chcesz kupić z każdej strony. Jeśli znajdą jakieś ukryte wady poinformują Cię o tym. Będziesz wtedy wiedział jakie naprawy będą konieczne, czy warto zainwestować w to auto. Dzięki temu po zakupie nie będziesz zaskoczony nagłymi wydatkami związanymi z naprawą wady, o której nie wiedziałeś. Jeśli okaże się, że auto ma jakąś wadę i konieczna będzie naprawa, firma oferuje również orientacyjną wycenę, co znacznie ułatwi podjęcie decyzji o kupnie bądź rezygnacji.
  • zaoszczędzisz czas – bez względu na to czy mieszkasz blisko, czy daleko od miejsca gdzie można kupić samochód, nie musisz przyjeżdżać po to, aby go najpierw obejrzeć. Pracownicy firmy zrobią to za Ciebie. Oprócz tego, ze sprawdzą dokładnie auto pod kątem wizualnym i technicznym, to przygotują dla Ciebie pełną dokumentację z opisem oraz zdjęciami (minimum 70szt.), dzięki którym bardzo dokładnie zapoznasz się z oferowanym pojazdem. Poczujesz się tak, jakbyś go obejrzał osobiście, a nie poświęcisz swojego cennego czasu.
  • poznasz historię pojazdu – do 24h po naszych oględzinach przygotujemy dla Ciebie raport, w którym znajdziesz informację o ewentualnych naprawach, kolizjach czy wypadkach.
  • możliwość negocjacji – rzadko zdarza się, ze pojazd, który jest sprawdzany, jest w 100% idealny. Każda wada, a nawet mała usterka jest podstawą do tego, abyś mógł negocjować cenę samochodu.

Dzięki sprawdzeniu auta przed kupnem w Łodzi zyskasz bezpieczeństwo. Pełny raport pozwoli Ci zapoznać się ze stanem faktycznym pojazdu. Będziesz mógł go na spokojnie przejrzeć i podjąć ostateczną decyzję, bez presji ze strony sprzedającego.

Zakres usług

W swojej ofercie sprawdzenia samochodu przed zakupem w Łodzi firma Autotesto posiada 4 pakiety: mini, standard, prestige i gold. Każdy z tych pakietów posiada określoną ilość punktów kontrolnych, które sprawdzane są podczas oględzin samochodu. W zależności od wybranego pakietu czas realizacji waha się od 24-48h. Część pakietów zawiera też kontrolę na stacji diagnostycznej. Każdy pakiet zawiera szczegółowy raport końcowy wraz ze zdjęciami pojazdu. Szczegółowy zakres usług w zależności od wybranego pakietu znajdziesz na stronie internetowej.