Jaką prostownicę wybrać?

Niektórzy nie mogą sobie wyobrazić wielkiego wyjścia bez idealnie prostych, gładkich włosów, inni nie obejdą się bez tego na co dzień. Niezależnie od tego, jak często używamy prostownicy, powinniśmy korzystać z urządzenia, które nie będzie szkodziło naszym włosom. Choć do niedawna próżno było go szukać na rynku, dzisiaj wielu użytkowników chwali sobie model Dyson Corrale, który pozwala osiągnąć pożądane rezultaty przy mniejszej ilości ciepła niż tradycyjne prostownice.

Nie wiesz, jaką prostownicę wybrać? Postaw na Dyson Corrale!

Dyson Corrale obala mity dotyczące prostownic, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, które w znacznym stopniu ograniczają szkodliwy wpływ na włosy. To wszystko dzięki elastycznym płytkom, które wykonano ze stopu manganu i miedzi. Elementy te delikatnie chwytają pasma, zapewniając równomierne rozłożenie nacisku. W rezultacie osiągnięcie pożądanego efektu stylizacji wymaga mniej pociągnięć, a włosy są w mniejszym stopniu narażone na szkodliwe działanie wysokiej temperatury. Warto pamiętać, że uszkodzenia włosa wywołane w ten sposób są nieodwracalne, jednak dzięki Dyson Corrale pasma zachowują swój piękny wygląd.

Spektakularne w przypadku prostownicy Dyson Corrale jest również to, że z powodzeniem możemy wystylizować nią włosy już w temperaturze 45 stopni Celsjusza, uzyskując świetne rezultaty. Co więcej, urządzenie doskonale nadaje się zarówno do tworzenia wyrafinowanych stylizacji, jak i codziennego, lekkiego modelowania. Zastosowanie prostownicy Dyson Corrale z funkcją jonizacji ogranicza puszczenie się kosmyków, dzięki czemu fryzura jest odpowiednio zdyscyplinowana i prezentuje się nienagannie. Jest odpowiednia dla każdego typu włosów.

Co potrafi Dyson Corrale?

Prostownica Dyson Corrale została wyposażona w wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak między innymi inteligentna kontrola ciepła, na której straży stoi kompleksowy system czujników. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że temperatura jest w pełni zgodna z wybranym ustawieniem. Co więcej, dzięki baterii litowo-jonowej utrzymuje się ona na niezmiennym poziomie. Urządzenie jest ergonomiczne, dlatego z Dyson Corrale w wygodny sposób stworzymy najbardziej złożone stylizacje. Dużą zaletą jest także to, że zaokrąglenie ramion prostownicy pozwala na uzyskanie pięknych i efektownych loków, dzięki czemu inwestowanie w lokówkę staje się zbędne.

Dyson Corrale możemy używać również w sposób bezprzewodowy – na tym trybie mamy zapewnione aż 30 minut działania, bez spadku wydajności termicznej w porównaniu z prostowaniem przewodowym. Nowoczesna stacja ładująca gwarantuje pełne naładowanie już po 70 minutach, natomiast termoochronne etui i blokada bezpieczeństwa pozwalają na schowanie prostownicy zaraz po jej użyciu. Co ważne, Dyson Corrale ma funkcję automatycznego wyłączania, dzięki czemu, jeśli przez przypadek zapomnimy zrobić to własnoręcznie, urządzenie wyłączy się samo po 10 minutach w stanie spoczynku. Zalet prostownicy Dyson Corrale nie ma końca – o reszcie warto się przekonać na własnych włosach!