Jaki internet wybrać w Zielonej Górze?

Posiadanie Internetu w XXI wieku, to w zasadzie obowiązek. Korzystają z niego zarówno młodzi, jak i również osoby starsze. Warto pamiętać jednak, że trzeba robić to w sposób umiejętny. Internet w dużej mierze wyparł już pozostałe środki komunikacji masowej i dzięki niemu możemy rozmawiać z ludźmi, czytać informacje o świecie, oglądać filmiki, jak również grać z innymi osobami online. Będąc mieszkańcem Zielonej Góry zapewne nie raz miałeś dylemat, z jakiego dostawcy Internetu korzystać. Dlaczego warto wybrać Netię? Zapraszamy!

Zalety korzystania z Internetu

We wstępie wspomnieliśmy już o kilku zaletach, które jednak warto rozwinąć. Najważniejszą zaletą jest korzystanie z dostępu do informacji. Oglądanie telewizji bywa uciążliwe, biorąc pod uwagę, że nie mamy pewności czy informacja nie zawiera przekazu podprogowego i wydawcy serwisów informacyjnych nie chcą nas przekonać do określonej wersji wydarzeń – Internet ma ten plus, że „nie znosi” manipulacji i każdą informację jesteśmy w stanie zweryfikować za pomocą kilku kliknięć myszką. Szczególnie ważne jest to dla młodego pokolenia, które dopiero co buduje swój światopogląd. Będąc mieszkańcem Zielonej Góry, będziesz mógł sprawdzić wiadomości lokalne, jak również sam będziesz mógł informować swoich bliskich o wydarzeniach z Twojego miasta.
Kolejną zaletą jest rozmawianie z najbliższymi – w dzisiejszym, zdynamizowanym świecie często zdarza się sytuacja, że rodzina jest w różnych miastach i Internet służy temu, by podtrzymywać takie relacje bez możliwości spotykania się. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mieszkają w Polsce i ich obecność w naszym kraju wiąże się z przyjazdem na spotkania rodzinne, bądź wypoczynek. Warto, by z aplikacji umożliwiających kontakt korzystały osoby starsze, których dzieci są oddalone – utrzymywanie kontaktu z najbliższymi dodaje im otuchy i podtrzymuje na duchu. Osoby młodsze często korzystają z mediów społecznościowych, by wymieniać się poglądami, materiałami naukowymi, jednak korzystanie z Internetu jest dla nich bardzo istotne.
Dużym plusem posiadania Internetu dla młodego pokolenia jest to, że mogą odbywać naukę zdalną, będąc podpiętym do sieci, jednak coraz większe grono młodzieży gra w gry, korzystając komputera, laptopa czy konsoli. Będąc online, granie jest o wiele przyjemniejsze, ponieważ mogą rywalizować z użytkownikami z całego świata. Również dzięki Internetowi mogą oglądać filmiki, dokształcać się, a nawet mogą zamieszczać vlogi, co może być przyczynkiem do zarabiania pieniędzy; liczba vlogerów jest coraz większa i są oni sponsorowani przez wielkie firmy. Zresztą sam e-sport jest branżą, która rozwija się prężnie.

Dlaczego warto korzystać z usług Netii?

Jesteśmy głęboko przekonani, że wybierając Netię, nie będziesz mieć dylematów, jaki Internet w Zielonej Górze wybrać. Oferta jest skierowana zarówno dla osób, które chcą mieć Internet w swoim mieszkaniu, jak również dla tych, którzy sporo podróżują, lecz ich charakter pracy wymaga stałego podłączenia do sieci.
Netia w Zielonej Górze oferuje zarówno Internet stacjonarny, jak również w wersji mobilnej. Warto skorzystać z Internetu światłowodowego do 1 Gb/s, dzięki któremu będziesz mógł spokojnie surfować po sieci, grać w swoje ulubione gry z innymi, jak również oglądać video w najwyższej jakości obrazu. Dzięki dużej prędkości będziesz mógł pobierać pliki w ekspresowym tempie.
Najczęściej wybieraną ofertą jest światłowód 600 Mb/s w cenie 60 zł i co ważne, w gratisie 3 miesiące otrzymujesz za 0 zł. Wspomnieliśmy o Internecie w wersji mobilnej – jest to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, marketingowców i pozostałych osób sporo podróżujących, nie zapominając oczywiście o studentach. Jeżeli zależy Ci na Internecie mobilnym bez ograniczeń, to w ofercie na umowę 24-miesięczną cena pakietu wynosi tylko 60 zł, a dodatkowo otrzymujesz router stacjonarny!
Oczywiście, w ofercie nie może zabraknąć telewizji i telefonu, z których również możesz skorzystać w bardzo dobrych cenach. Zachęcamy do skorzystania z oferty Netii w Zielonej Górze!