Gdzie wynająć samochód w Krakowie?

W ostatnich latach wynajem samochodów cieszy się ogromną popularnością. Na takie rozwiązanie kiedyś decydowali się głównie przedsiębiorcy oraz osoby zamożne.

Obecnie jednak niskie ceny pozwalają na korzystanie z takich usług praktycznie każdemu, ponieważ najtańszy pojazd osobowy można wynająć już za około 50 zł dziennie. Bez problemu więc zaplanujemy weekendowy wyjazd biznesowy luksusowym autem czy też kilkudniowy urlop wypoczynkowy całą rodziną dużym samochodem z pojemnym bagażnikiem.

Jakie są największe zalety wypożyczalni samochodów?

Każda renomowana wypożyczalnia samochodów oferuje dla swoich klientów pojazd najwyższej klasy. Auto jest najczęściej nowe i posiada doskonały stan techniczny.

Wynajmujący w ramach usługi ma opłacone pełne ubezpieczenie OC i AC, wykonane wszelkie przeglądy okresowe oraz niezbędne badania techniczne. Bardzo często również w cenie uwzględniona jest także wymiana opon letnich lub zimowych oraz inne pozostałe koszty eksploatacyjne pojazdu.

Decydując się na wynajem aut, mamy także do swojej dyspozycji szeroki wybór różnych samochodów. Bez problemu więc dopasujemy model do konkretnej podróży, indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także możliwości finansowych.

Bardzo tanio można również liczyć na dodatkowe wyposażenie, które często jest niezbędne podczas długich wyjazdów. Za niewielką opłatą będziemy mogli zaopatrzyć się w nawigację GPS, foteliki dziecięce, łańcuchy śnieżne, a nawet samochodową lodówkę.

Niektóre wypożyczalnie oferują także dodatkowe usługi związane z podstawieniem auta w wyznaczone przez klienta miejsce. W ten sposób można poprosić pracownika zajmującego się wynajmem, aby dostarczył pojazd pod nasz dom, biuro firmy albo pod lotnisko w wyznaczonym dniu oraz konkretnej godzinie. Korzystając z dużych wypożyczalni działających na terenie całego kraju istnieje także możliwość, aby wypożyczyć auto w jednym mieście i zwrócić w oddziale znajdującym się nawet na drugim końcu kraju.

Za dodatkową opłatą można także skorzystać z wynajmu samochodu wraz z kierowcą. W ten sposób można podczas podróży zrelaksować się i odpocząć, oglądać telewizję albo przygotować się do ważnego spotkania biznesowego.

Elastyczne warunki wynajmu samochodów w Krakowie

Planując tylko kilkudniowy wyjazd prywatny, można skorzystać z oferty krótkoterminowego wynajmu. Możemy zdecydować się na wynajem samochodów Kraków na kilka dni lub na cały weekend oraz dokładnie ustalić czas odbioru auta.

Wynajem długoterminowy to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie mają możliwości finansowych albo nie chcą inwestować własnych środków w zakup floty pojazdów, ponieważ korzystniejszym rozwiązaniem są usługi wypożyczalni pojazdów. W ten sposób ustalona zostaje jedna rata miesięczna, a wszystkie rachunki można sobie wliczyć w koszty prowadzonej działalności biznesowej.

Gdzie tanio wynająć samochód na terenie Krakowa?

Kraków to miasto, które jest odwiedzane przez turystów z całego kraju, ale także zza granicy. Wielu biznesmenów decyduje się na inwestycję w tej lokalizacji i bardzo często potrzebują oni luksusowego pojazdu do transportu.

Wysokiej klasy samochody w niskiej cenie na terenie Krakowa i okolic można wynająć szybko na stronie Spectrumcars.pl. Wystarczy tylko wypełnić formularz, podając niezbędne dane, a pracownicy firmy podstawią pojazd w wyznaczone miejsce oraz przygotują niezbędne dokumenty do podpisania umowy.

Luksusowe samochody klasy premium bardzo często wypożyczone są także na jeden dzień w przypadku ważnych uroczystości. Najczęściej dotyczy to ślubów, ponieważ para młoda marzy o tym, aby podjechać pod kościół nowoczesny, zadbanym i pięknym autem.

Klienci otrzymują również całodobową pomoc, dzięki czemu w przypadku jakiejkolwiek awarii mogą liczyć na podstawienie samochodu zastępczego, aby kontynuować jazdę. W wypożyczalni dostępne są samochody sportowe, luksusowe i klasy premium, które można wynająć bez dodatkowej kaucji, z pełnym ubezpieczeniem i podstawieniem w wybrane przez klienta miejsce.