Ile kosztuje naprawa iPhone?

Chyba każdy chciałby, aby jego sprzęt działał jak najdłużej. Niestety czasem dochodzi do nagłych, nieprzewidzianych sytuacji, w których niezbędne jest skorzystanie z pomocy serwisu, który przywróci Twój telefon do pełnej sprawności. Wypadki chodzą po ludziach. To dlatego Twój telefon może ulec zalaniu, rozbiciu czy po prostu zepsuć się w nim może jedna z funkcji. Nie oznacza to jednak, że telefon już do niczego się nie nadaje. iPhone jak najbardziej może być nareperowany. Naprawa iPhone dodatkowo wcale nie musi być droga. Warto jednak zapoznać się z listą możliwych napraw oraz z ich cennikiem, aby być tego świadomym. Niemniej jednak naprawy wcale nie muszą być skomplikowane i drogie, a telefon może wrócić do Ciebie już w przeciągu kilku godzin.

Od czego zależna jest cena naprawy?

Warto na samym początku wiedzieć, od czego zależeć może dana cena naprawy. Zazwyczaj kwota, jaką trzeba zapłacić, uwarunkowana jest rodzajem awarii. Wiadomo przecież, że im bardziej zaawansowana usterka, tym koszty mogą być wyższe. Nie chodzi przecież tylko o tak zwaną robociznę, ale również o części. W naszym serwisie zawsze dbamy o to, aby były to elementy oryginalne lub te najwyższej jakości, a to oczywiście przekłada się na cenę. Niemniej jednak jesteśmy uczciwi z naszymi klientami i staramy się obniżyć te koszty do minimum, aby wszyscy byli zadowoleni.

Ile kosztuje naprawa iPhone?

Teraz warto poświęcić chwilę konkretnym typom napraw oraz wiążącym się z nimi kosztami. Jakie naprawy wykonujemy? Wymienić można między innymi naprawdę braku obrazu w iPhonie, naprawę pamięci NAND, naprawdę układu ładowania, naprawę po zalaniu, naprawę po upadku i tym samym pęknięciu przedniego ekranu lub tylnej części telefonu, a także wiele więcej. Najlepiej zapoznać się z listą, aby znaleźć usługę, która najtrafniej rozwiąże Twój problem. Oczywiście na miejscu samodzielnie oceniamy stan telefonu i właśnie dlatego wiemy, jakie konkretne działanie podjąć, aby przywrócić telefonowi 100% sprawności. Cena naprawy usterki jest zależna także od modelu iPhone. W serwisie zajmujemy się modelami SE, 6, 6S, 6+, 6S+, 7, 7+, 8, 8+, X, XR, XS, XS Max, 11, 11 PRO oraz 11 PRO Max. Jak więc widać naprawą objęte są wszystkie nieco nowsze modele iPhone.

Ile kosztuje naprawa iPhone po zalaniu?

Nie da się ukryć, że zalanie to jedna z najczęstszych awarii w tych modelach telefonów. Tak naprawdę wystarczy chwila nieuwagi! Co prawda nowsze modele są po części wodoodporne, ale czasem woda dostanie się tam, gdzie nie powinna i pojawia się problem. W związku z zalaniem niektóre funkcje telefonu mogą przestać działać, tak jak powinny. Oczywiście w takiej sytuacji warto od razu skorzystać z pomocy specjalistów. Ceny za naprawę w przypadku zalania zaczynają się już od 149 złotych w przypadku najtańszego modelu, a kończą na 449 złotych przy najbardziej zaawansowanym iPhone. Jak więc widać, ceny nie są wygórowane, a naprawa telefonu jest jak najbardziej opłacalna.

Ile kosztuje naprawa iPhone w innych przypadkach?

Oczywiście oferujemy Ci wiele usług, które sprawdzają się w przypadku wielu modeli iPhone. Dzięki temu sam możesz zadecydować, co naprawić i ile kosztuje naprawa iPhone w Twoim przypadku. Czytelna tabela umożliwia szybkie znalezienie usługi, która aktualnie Cię interesuje. Podczas naprawy wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, które sprawnie działają z telefonami marki Apple. Oprócz tego na nasze naprawy dajemy gwarancję. Jeśli cokolwiek nie podoba Ci się w funkcjonowaniu Twojego telefonu po naprawie, oczywiście możesz wykonać reklamację, a w ramach gwarancji serwis zajmie się Twoim sprzętem. Dodatkowo fachowcy  zadbają o to, aby Twój telefon wrócił do Ciebie jak najszybciej. To dlatego usługi wykonywane są fachowo przez doświadczonych specjalistów, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak trudno w tych czasach funkcjonować bez sprawnego telefonu. Sprawdź już teraz, ile kosztuje naprawa iPhone po zalaniu oraz w innych przypadkach.