Prezent dla drugiej połówki – jaki wybrać?

Prezenty dla partnera lub partnerki to nie tylko stereotypowe kwiaty lub przytulanki, które wręcza się z okazji walentynek czy różnego typu świąt. Mogą mieć one również dużo bardziej intymny, prywatny charakter i być związane z Waszym życiem erotycznym. Większość osób w takiej sytuacji decyduje się na zakup gadżetów – jednak to nie jedyna opcja. Równie dobrze sprawdzą się nieco mniej oczywiste podarunki, które mogą dostarczyć Wam obojgu dobrej zabawy i niezwykłych przeżyć.

Gry dla dorosłych

Doskonałym pomysłem na prezent, który pozwoli nieco podgrzać atmosferę w sypialni, przełamać rutynę i wprowadzić nieco śmiechu i swobody do Waszych relacji intymnych, są gry dla dorosłych. To również świetny wybór dla par, które dopiero zaczynają się poznawać i chcą dowiedzieć się o sobie jak najwięcej – również w sferze seksu. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych tytułów: są to zarówno gry karciane, jak i planszowe, dotyczą gry wstępnej, stosunków oralnych, tradycyjnych, a nawet zbliżeń w klimatach BDSM. Sam wiesz z pewnością najlepiej, co spodoba się Twojej partnerce lub partnerowi najbardziej i w jakiej sferze jesteście gotowi na eksperymenty.

Gra (wstępna) – poznawanie partnera

Jedną z  ciekawszych pozycji na rynku jest „TouchMe”, czyli propozycja, która świetnie nadaje się jako urozmaicenie gry wstępnej i będzie doskonałym prezentem dla wielbicieli powolnych, delikatnych zbliżeń. Gra zawiera sześć zeszytów z bardzo zróżnicowanymi zadaniami, piórko oraz maskę. Rozgrywka koncentruje się na dotykaniu partnera lub partnerki w różny sposób, co rozpala zmysły i pozwala lepiej poznać swoje preferencje. To idealny podarunek dla romantyków i romantyczek, którzy chcą pielęgnować w sypialni również emocje.

Dla osób, które chcą, by gra trwała dłużej niż jeden wieczór, doskonałym wyborem będą „Kochankowie”. Zestaw zawiera 52 karty (po 26 dla każdego z partnerów) – losuje się je na zmianę raz w tygodniu i przez siedem dni przygotowuje do wykonania wylosowanego zadania. To wspaniały sposób na urozmaicenie nawet długoletniego związku – w końcu rozgrywka ciągnie się przez cały rok!

Gry dla dorosłych otwartych na nowe doświadczenia

A jaka gra sprawdzi się jako prezent dla odważnych osób, które chcą, by łóżkowe zabawy trwały jak najdłużej i nie boją się korzystać z gadżetów erotycznych? „Sekrety nocy” to propozycja dla osób, które lubią gry planszowe i karciane. Zestaw zawiera zarówno karty, jak i planszę oraz pionki do gry, a także pokryte futerkiem kajdanki, opaskę na oczy i… wibrator. Rozgrywka dzieli się na dwa etapy – pierwszy to delikatna gra wstępna, a drugi – znacznie odważniejsza zabawa. Partnerzy mogą wykonywać jedynie te czynności, które znajdują się na wylosowanych kartach, a zwycięzca decyduje o tym, jak zbliżenie potoczy się dalej. To doskonały sposób na rozgrzanie atmosfery w sypialni, wprowadzenie nieco pikanterii do swojego życia erotycznego, a także przedłużenie zabawy w łóżku. Będzie świetnym pretekstem do eksperymentowania i odkrywania nowych przyjemności.

Gry dla wymagających

Na rynku dostępnych jest również wiele propozycji dla osób, które mają jasno określone preferencje, potrzeby i wiedzą, co lubią najbardziej. Jako przykłady wymienić można chociażby „AnalMe”, grę zawierającą broszury z zadaniami do wykonania oraz zestaw gadżetów do zabaw analnych, lub „Master & Slave” dla miłośników BDSM, która obejmuje komplet akcesoriów takich jak knebel, kańczug, paletkę czy smycz z obrożą. Tego typu prezenty sprawdzą się jednak wyłącznie w sytuacji, kiedy masz pewność, że Twoja druga połówka lubi takie zabawy – wtedy z pewnością chętnie zaprosi Cię do wspólnej gry.

Oryginalny prezent dla drugiej połówki

Oferta gier dla dorosłych jest szeroka – od erotycznych wersji znanych, klasycznych pozycji, np. „Rozbierany Alkochińczyk” czy różnych wersji rzucania kośćmi lub ruletki – po specjalne tworzone tytuły, które pozwalają na lepsze poznanie partnera, nawiązanie z nim bliższej więzi i podkręcenie temperatury w sypialni. Podarowanie drugiej połówce takiego prezentu może być początkiem wspaniałej zabawy dla Was obojga i wypełni Wam wiele wieczorów spędzanych we dwoje. Należy oczywiście pamiętać o tym, by dobrać grę do preferencji seksualnych, potrzeb i upodobań partnera lub partnerki, by rzeczywiście sprawić mu lub jej przyjemność.